Oferta naszego sklepu internetowego obejmuje części, oraz podzespoły do robotów współpracujących i przemysłowych. Szeroki wybór sprawdzonych marek. Zapoznaj się z asortymentem naszego sklepu już dziś i wybierz odpowiednie części dla swojego robota. Realizujemy wysyłki na terenie całego kraju – standardowe zamówienia dostarczane są do 48h !

Sprzedaż hurtowa i detaliczna. Wszystkie produkty są dostępne „od ręki” i wysyłane tylko sprawdzonymi firmami kurierskimi. Jeżeli jesteś zainteresowany bądź potrzebujesz szczegółowych informacji – skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści zawsze chętnie odpowiadają na Państwa pytania.

Wyposażenie i osprzęt do robotów przemysłowych i humanoidalnych

Posiadamy bogatą ofertę podzespołów i części do różnego rodzaju robotów. Wszystkie detale pozyskujemy od zaufanych dostawców co gwarantuje ich niezawodność, oraz długi czas eksploatacji. Jeżeli szukacie Państwo tańszych zamienników, części używanych, niestandardowych elementów, to również możemy je dla Was zamówić – w celu doprecyzowania szczegółów, oraz stworzenia indywidulanej oferty prosimy o kontakt.

Kable silniki, chwytaki, ramiona, ekrany sterownicze i wiele innych detali – Napisz do nas a my pomożemy Ci w wyborze odpowiednich części dla Twojego robota.

części do robotów

Części do robotów KUKA

KUKA to wiodący producent części oraz podzespołów do robotów na całym świecie. Poprzez swoje zasięgi a także różnorodność produktową marka stale zyskuje rzesze zadowolonych klientów.

Detale konstrukcyjne tej marki, które posiadamy w swojej ofercie są niezawodne, solidne a także całkowicie kompatybilne, co pozwala na łatwe i szybkie naprawy uszkodzonych części.

Części do robotów ABB

Ramiona marki ABB znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Firma w swojej ofercie posiada zarówno małe modele ramion, jak i duże, masywne roboty o sporym udźwigu. Szwajcarska precyzja z jaką tworzone są produkty ABB skutecznie usprawniają funkcjonowanie małych, średnich, oraz dużych firm.

Solidny robot – solidne podzespoły – takie części do robotów ABB są dostępne w naszym sklepie.

Części do robotów Fanuc

Inteligentne roboty tej Japońskiej firmy to prawdziwe arcydzieła – szybkie i wydajne, mogące wykonywać zadania w niekorzystnym środowisku pracy. Nic więc dziwnego, że części do robotów, które posiadamy w swojej ofercie w przypadku tej firmy stanowią znaczną większość.

Zważywszy na fakt zyskiwania coraz to większej popularności przez roboty tej firmy, wprowadziliśmy bogaty asortyment detali zamiennych.

Części do robotów Motoman Yaskawa

Podobnie jak poprzednia firma Motoman Yaskawa to Japoński specjalista w dziedzinie automatyzacji i robotyzacji. Wysoka jakość produktów testowana w różnych branżach musi działać na odpowiednich, solidnych podzespołach.

Wybór części do Motoman Yaskawa to gwarancja długiej i bezawaryjnej pracy. Dzięki zachowaniu najwyższych wymagań jakościowych zastosowanie naszych detali spycha wizję problemów, oraz napraw na drugi plan.

Części do robotów Kawasaki

Globalny producent, który zaopatruje firmy swoimi produktami na całym świecie. Roboty Kawasaki idealnie sprawdzają się na liniach produkcyjnych, przy paletowaniu, zgrzewaniu punktowym itp. Łatwe w obsłudze i programowaniu, oraz bardzo elastyczne.

Japońska precyzja i dbanie o szczegóły wymaga równie doskonałych podzespołów tworzących idealne połączenie. Nasze części skutecznie ulepszą pracę robota na długie lata.

Części do robotów humanoidalnych

Oprócz bogatej oferty dla robotów przemysłowych posiadamy również jako jedni z nielicznych części do robotów humanoidalnych. Futurystyczne rozwiązania jakim niewątpliwie są tego typu maszyny zaczynają być wprowadzane i upowszechniane w różnych segmentach firm oraz fabryk i nie tylko. Działają one na skomplikowanych, tworzących jednolitą całość podzespołach. Wymiana, bądź naprawa danej części z racji małej dostępności takich rzeczy na rynku, może okazać się sporym problemem.

Dlatego też, jeżeli szukacie Państwo sprawdzonej firmy, która będzie w stanie zaproponować zaawansowane części do robotów humanoidalnych – jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Przewody do robotów

Przewody to niezbędny element każdego rodzaju robota. Ich odpowiednia jakość, oraz solidność warunkuje nieprzerwalną pracę. Łączą one układ sterowniczy z całością maszyny i pozwalają bezpiecznie ją prowadzić. Odpowiednio dobrany przewód do środowiska w którym przebywa robot pozwala wykonywać czynności bez narażania maszyny na awarię a co za tym idzie uniknięcia postojów. Źle dobrany przewód to straty związane z serwisem, oraz wymianą poszczególnych części. Dodatkowo postój związany z nieprawidłowością często może być bardziej dotkliwy aniżeli sama awaria.

Pokrowce na roboty przemysłowe

Warunki pracy wielu maszyn w fabrykach oraz firmach często są skrajnie niekorzystne. Takie środowisko może sprzyjać częstym awariom, szybszemu zużywaniu poszczególnych elementów co w konsekwencji prowadzi do nieplanowanego serwisu. – Są to sytuacje, których każdy właściciel chciałby uniknąć. Koszty związane z przestojem, oraz serwisem maszyn niejednokrotnie opiewają na spore sumy – takie zdarzenia w prosty sposób można zminimalizować, bądź całkowicie wykluczyć. Odpowiedni pokrowiec dokładnie dopasowany do środowiska w którym przebywa maszyna potrafi skutecznie wyeliminować niekorzystne czynniki, na które nie mamy wpływu. Kluczem do odpowiedniego wyboru pokrowca jest wskazanie wszystkich potencjalnych czynników w jakich maszyna będzie przebywać.

Prowadniki kablowe do robota przemysłowego

Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia przewodów w ramionach, oraz robotach przemysłowych, należy zaopatrzyć się w tzw. prowadniki kablowe. Jaka jest ich rola? Bardzo prosta. Prowadniki mają na celu ochraniać całość przewodu przed uszkodzeniami mechanicznymi, wysoką temperaturą, substancjami żrącymi, wybuchami, itp. W zależności od specyfiki pracy robota i warunków – są dostępne różne rodzaje prowadnic. Tak jak w przypadku pokrowców, ważne jest aby wymienić czynniki zagrażające. Odpowiednio zabezpieczony robot pozwoli nam na bezawaryjną, wydajną pracę na długie lata.