Instalujemy i integrujemy proste i złożone systemy zrobotyzowane. Specjalizujemy się w robotach, które są wykorzystywane komercyjnie w firmach produkcyjnych i logistycznych. Działamy na terenie całego kraju. Dla operatorów prowadzimy szkolenia z programowania robotów przemysłowych. Nasze rozwiązania w zakresie automatyzacji zwiększają wydajność i jakość produktu końcowego przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów pracy.

Oferujemy nowe maszyny i roboty używane, tak aby można łatwo dobrać odpowiednie rozwiązanie, które będzie gwarantowało odpowiednią jakość w określonym budżecie. Zapewniamy możliwość przeprowadzenia audytu robotyzacji, który pomoże wskazać obszary , które powinny zostać zautomatyzowane oraz wskaże sposoby automatyzacji i policzy ROI z inwestycji. Robotyzacja produkcji to kluczowa inwestycja dla wielu producentów, dlatego powinna być odpowiednio zaplanowana i zrealizowana.

integrator robotów

Integrator systemów zrobotyzowanych

Naszym podstawowym celem jest współpraca z firmami na zasadzie partnerstwa biznesowego. Nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży samych robotów. Naszym nadrzędnym celem jest pomoc w rozwijaniu firm, a robotyzacja to metoda, którą stosujemy.

Robotyzujemy następujące aplikacje:

Workbot oferuje realizację prac jako integrator robotów Fanuc, ABB, KUKA, Kawasaki, Motoman Yaskawa i innych. Pracujemy z robotami przegubowymi 4-osiowymi i 6-osiowymi, robotami SCARA, cobotami i robotami mobilnymi.

Jak dobrze zintegrować robota

Nie każdy dostawca robotów przemysłowych posiada kompetencje odpowiednie do przeprowadzenia kompleksowego procesu integracji robota na stanowisku. Decydując się na współpracę z naszą firmą, korzystacie Państwo z opcji pełnego wsparcia przed integracją i po wdrożeniu robota w miejscu pracy.

Aby robotyzacja produkcji była odpowiednio przeprowadzona należy na proces spojrzeć jako na kompletny ciąg zdarzeń, a nie skupiać się tylko na wybranej komórce. Tylko w ten sposób możemy dostarczyć rozwiązania, które skutecznie poprawią wydajność pracy i obniżą koszty działania.

Dlatego proponujemy:

  1. analizę technologiczną bieżących procesów produkcyjnych,
  2. rekomendacje co do możliwości robotyzacji,
  3. kompleksowy plan robotyzacji wybranego stanowiska,
  4. prognozę ROI zwrotu z inwestycji,
  5. szkolenie operatorów systemów zrobotyzowanych.

Doświadczony integrator robotów przemysłowych

Od właściwie przeprowadzonego procesu integracji zależy w dużym stopniu sukces lub porażka robotyzacji, zdolność do osiągnięcia zwrotu z inwestycji (ROI) i celów produktywności stawianych przez inwestora. Po stworzeniu planu i zatwierdzeniu jego koncepcji, integrator powinien: integrator systemów zrobotyzowanych

  • zbudować,
  • dostarczyć,
  • zainstalować,
  • przetestować

wszystkie systemy automatyki. Przed zakończeniem instalacji powinien wykazać, że działa prawidłowo. Integracja robota nie kończy się po zainstalowaniu manipulatorów. W wielu przypadkach personel musi zostać przeszkolony w zakresie bezpiecznej obsługi robota i optymalizacji wydajności.

Zespół doświadczonych pracowników ocenia specjalistyczne potrzeby Państwa aplikacji, integrując przy tym najnowsze technologie do realizacji założonych celów. Zapewniamy jakość, terminowość i rzetelność w realizacji prac na każdym etapie.

Jak wybrać właściwego integratora ? Jako dostawca rozwiązań „pod klucz”, z powodzeniem pomagamy wielu małym i dużym producentom w całej Polsce obniżyć koszty operacyjne i poprawić jakość produktów. Integracja systemów zrobotyzowanych obejmuje realizacje dla różnych gałęzi przemysłu: metalowego, samochodowego, lotniczego, stoczni, produkcji maszyn, obróbki CNC, produkcji spożywczej itd.