Konsulting Projektowy IT, analiza biznesowa, rozwój oprogramowania, testowanie programów, szkolenie kadry. Kompleksowe wsparcie przy wdrożeniach nowych rozwiązań. Szukasz pomocy SPRAWDŹ TERAZ – Outsourcing IT w przedsiębiorstwach

 

Pracujemy zgodnie z wartościami Agile i Scrum dzięki czemu wszystkie działania, które podejmujemy realizowane są w sposób planowy i zgodny z założeniami. Filozofia Agile orientuje się przede wszystkim na 6 bazowych założeniach, które sprawiają że praca w zespołach różnej wielkości i różnej specyfice staje się efektywna i zorganizowana.

 

outscourcing IT

 

Praca z Agile

Wszystkie wdrożenia i projekty realizowane w agile zakończone powodzeniem muszą spełniać wymagania, które zostały przedstawione w manifeście stworzonym przez prekursorów tej filozofii. Takie procesowe podejście pomaga na zwinne zarządzanie projektami.

 

Najważniejszy jest zadowolony klient

Satysfakcja klienta to kluczowa sprawa realizowanego projektu. Zadowolony klient to osoba, która otrzymała oprogramowanie wykonane zgodnie z założeniami w czasie nie przekraczającym ram określonych podczas planowania projektu. Bardzo dobrze jest kiedy czas wykonania planu jest krótszy niż ten zaplanowany.

 

Motywujące warunki pracy

Pracownicy są zmotywowani do pracy ponieważ posiadają dobre warunki pracy oraz niezbędne zasoby potrzebne do realizacji wyznaczonych celów. Każdy uczestnik procesu posiada odpowiednie kwalifikacje oraz otrzymuje niezbędne wsparcie. Zwinne procesy umożliwiają wszystkim osobom zrównoważony rozwój.

 

Komunikacja

Bezpośrednia komunikacja to jedyny sposób na szybkie i sprawne przekazywanie informacji w obrębie całego zespołu i innych osób zaangażowanych w realizację oprogramowania. Deweloperzy, testerzy i managerowie komunikują się w sposób ciągły podczas trwania projektu.

 

Działający program obrazuje postęp prac

Zwinność polega na bezustannym skupieniu na technicznych aspektach i testowaniu oprogramowania. Ważny jest prosty sposób osiągania celów. bez zbędnych rozpraszaczy, które nie potrzebnie zabierają czas. To działające rozwiązania są celem do osiągnięcia.

 

Zmiany dają przewagę

Zwinne zarządzenie projektem pozwala na wprowadzenie zmian na każdym etapie prac. Takie elastyczne podejście to szansa na wykonanie zadania w sposób, który umożliwi inwestorowi osiągnięcie przewagi.

 

Poprawa wydajności i samodoskonalenie

Wszystkie osoby, które wchodzą w skład zespołu analizują swoją pracę i wyciągają wnioski. Celem jest budowa modelu, który pozwoli na maksymalną wydajność i dokładność. Praca nad poprawą wydajności trwa cały czas.

 

 

Bydgoszcz, Toruń, Włocławek, Grudziądz, Brodnica, Inowrocław, Gniezno, Piła, Malbork, Kwidzyn, Płock