Robot do windykacji

Robot do windykacji

Szybkie i skuteczne windykowanie należności. Zautomatyzuj pracę działu finansowego i księgowego w swojej firmie. Wybierz najlepsze rozwiązania. Boty dla firm.

Problemy z bieżącym regulowaniem płatności za dostarczony towaru lub wykonaną usługę dotykają każdego dnia wiele firm na terenie całego kraju. W takiej sytuacji poza problemami czysto finansowymi pozostaje również kwestia monitoringu zaległych – nieopłaconych faktur. Jak wiadomo zatory płatnicze skutecznie spowalniają działalność przedsiębiorstw w wielu sektorach gospodarki, a brak płynności finansowej może stanowić bardzo duży kłopot zwłaszcza dla małych podmiotów gospodarczych.

Zobacz jak poprawić skuteczność windykowania

Robotyzacja procesów back office w firmach to już w tej chwili technologia, która wspomaga pracę wielu firma na całym świecie. Zobacz jakie zadanie może wykonywać robot biurowy w procesie monitoringu i ściągania należności:

  • nadzór nad fakturami, które nie zostały opłacone według zaprogramowanych kryteriów
  • segregowanie faktur na grupy na podstawie określonych parametrów
  • generowanie maili informacyjnych do klientów, którzy zalegają z płatnościami
  • sporządzanie zestawień z przeprowadzonych działań

Oczywiście cyfrowy pracownik może również wykonywać inne zaplanowane przez nas zadania w obszarze, który wspomoże pracę firmy.

[su_note note_color=”#ed8416″ text_color=”#faffff”]     Roboty biurowe – możliwości i zastosowanie robotów zadzwoń tel 797 505 645 [/su_note]

Robotyzacja pracy biurowej, czy warto w nią inwestować ?

Robot do windykacji

Oczywiście na tak postawione pytanie każdy przedsiębiorca udzieli innej odpowiedzi zależnie od sytuacji w jakiej znajduje się jego firma.

Warto zatem przyjrzeć się jakie korzyści, w szerokim kontekście,  daje „zatrudnienie” bota w biurze.  Do najważniejszych zalet możemy zaliczyć między innymi:

  • bardzo duży wzrost wydajności pracy,
  • obniżenie kosztów pracy,
  • wyeliminowanie pomyłek,
  • bardzo duża skuteczność i przewidywalność.

Robot do windykacji

W niedalekiej przyszłości każda agencja pracy robotów będzie miała w swoim zespole kilka robotów. Bez wątpienia jednym z pracowników cyfrowych będzie bot biurowy odpowiedzialny za ściąganie należności od nierzetelnych odbiorców. Oczywiście ten proces to tylko jeden z wielu jaki można skutecznie zautomatyzować w obrębie działań back office.