Wykonujemy zrobotyzowane stanowiska na robotach FANUC, Yaskawa Motoman Solution, ABB Robotics, KUKA Robotics, Universal Robots.

Dostarczamy wysokiej jakości nowe i używane roboty przemysłowe zarówno dla dużych jak i małych firm na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, województwa wielkopolskiego i całej Polski.

Oferujemy pełne usługi integracyjne „pod klucz” z wykorzystaniem każdego nowego lub używanego na rynku robota przemysłowego. Naszą specjalnością jest integracja systemów zrobotyzowanych, niestandardowych, projektowanych pod konkretne zastosowanie.

roboty bydgoszcz


Integrator robotów. Robotyzacja produkcji

Pomagamy firmom rozpocząć działalność w zakresie automatyzacji. Jesteśmy w stanie zarządzać projektami każdej wielkości, od wielozadaniowych komórek produkcyjnych w przemyśle samochodowym po pojedyncze małe instalacje robotów dla MŚP.

Workbot dostarcza swoim klientom rozwiązania z pełną integracją systemu i usługami inżynierskimi w zakresie automatyzacji pracy robotów. Zapewniamy dostęp do wszystkich niezbędnych usług w pełnym zakresie robotyzacji produkcji.

zyski z robotyzacji

Oferujemy przeprowadzenie audytu robotyzacji, który pomoże sprawnie przeprowadzić cały proces. Dlatego też przyjęcie planu automatyzacji przemysłowej jest dobrym pierwszym krokiem w kierunku redukcji kosztów i zwiększenia wydajności.

Możemy zorganizować spotkanie w Państwa firmie aby omówić zakres projektu automatyzacji.

Oferujemy rozwiązania dla wszystkich rodzajów aplikacji robotów, takich jak:

CNC,

– cięcie,

– malowanie,

spawanie,

– przenoszenie materiałów,

paletyzacja,

– montaż,

– i wiele innych.

ROI robotyzacji, pomagamy naszym klientom w obliczeniu tempa zwrotu z inwestycji w robotyzację.


roboty poznań

 

Stanowiska zrobotyzowane – integracja robota na stanowisku

Firmy produkcyjne stoją przed wieloma wyzwaniami, takimi jak zmieniające się oczekiwania klientów, przyspieszone cykle produkcyjne, zaostrzone standardy i rosnące koszty materiałów. Dlatego czas postojów przy implementacji odgrywa dużą rolę.

Mając na uwadze potrzebę krytycznych pod względem czasu okresów rozruchu, wszystkie dostarczane roboty przemysłowe są przed integracją testowane. Testy te pozwalają uniknąć opóźnień w fazach instalacji i uruchamiania. Testy obejmują nowe manipulatory i roboty używane.

Celem jest to aby zapewnić dokładne zaplanowanie całego procesu od początku do końca, aby móc zarządzać wszystkimi szczegółami. Przeprowadzana są również kontrole jakości w różnych fazach projektu.

Robotyzacja Bydgoszcz, Poznań, Toruń

Jeśli szukasz dostawcy robotów w Bydgoszczy, Poznaniu lub Toruniu, zobacz w czym możemy Ci pomóc

Projektując komórkę bierzemy pod uwagę kilka ważnych czynników, które określą ostateczny koszt całego systemu zrobotyzowanego, niektórymi z tych elementów są:

1. Liczba robotów – W zależności od operacji może być konieczne zainstalowanie więcej niż jednego robota, szczególnie w przypadku, gdy czasy cyklu jest bardzo krótki.

2. Rodzaje robotów – Roboty mają różne konfiguracje w zależności od ich zastosowania. Na przykład inne wymagania mają roboty do maszyn CNC, a z inna dokładnością muszą pracować roboty do spawania.

3. Układ komórki – Układ odnosi się do rozmieszczenia robota i osprzętu w komórce. Pozwala to na uwzględnienie przepływu części przez proces i dokładne planowanie w obrębie dostępnego miejsca.

Oferujemy roboty przemysłowe i części do robotów w

Gniezno, Gostyń, Grodzisk Wielkopolski, Jarocin, Kalisz, Kępno, Kłodawa

Koło, Konin, Kostrzyn, Kościan, Koźmin Wielkopolski, Kórnik, Krotoszyn

Leszno, Luboń, Międzychód, Mosina, Murowana Goślina, Nekla, Nowe Skalmierzyce

Nowy Tomyśl, Oborniki, Opalenica, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów, Piła, Pleszew

Pniewy, Pobiedziska, Roboty Poznań, Rawicz, Rogoźno, Słupca, Swarzędz,Szamotuły

Śrem, Środa Wielkopolska, Turek, Wągrowiec, Wronki, Września, Złotów

Aleksandrów Kujawski, Brodnica, Brześć Kujawski, Roboty Bydgoszcz, Chełmno, Chełmża

Golub-Dobrzyń, Grudziądz, Inowrocław, Janikowo, Kruszwica, Włocławek

Lipno, Lubień Kujawski, Mogilno, Nakło nad Notecią, Piotrków Kujawski

Rypin, Sępólno Krajeńskie, Solec Kujawski, Świecie, Toruń, Tuchola