Robotyzacja pracy biurowej

Robotyzacja pracy biurowej

Zobacz jak szybko i skutecznie zautomatyzować zadania wykonywane przez pracowników działu księgowego, obsługi klienta, archiwizacji i controllingu. Sprawdź

 

Robotyzacja, która coraz częściej dociera do wielu większych i mniejszych przedsiębiorstw to nie tylko roboty przemysłowe, które współpracują z człowiekiem na taśmach produkcyjnych. Robotyzacja to również automatyzacja procesów biznesowych, a zwłaszcza powtarzalnej pracy biurowej.

 

Robotyzacja w biurze od czego zacząć

Dla większości osób, które bardzo często wykonują powtarzalne czynności współpraca z robotem może okazać się szansą na wykorzystanie nowych możliwości. Przeklikiwanie olbrzymich ilości danych z dokumentów do systemu, weryfikacja poprawności wprowadzonych wartości, księgowanie dokumentów … Czemu nie przyspieszyć kilkukrotnie tych czynności?

 

Automatyzacja zalety:Czym są boty

  • przyspieszenie pracy
  • możliwość pracy w trybie 24/7
  • brak procesu rekrutacji
  • pełny nadzór
  • wykonywanie wyłącznie zaprogramowanych czynności

 

Robot do biura

Twój robot może za Ciebie i Twoich pracowników przedstawiać oferty handlowe, kierować zapytania przekazywane do help desku do odpowiednich działów, umawiać spotkania, wprowadzać faktury i wystawiać faktury, analizować duże zbiory danych itd.

Szukasz rozwiązania problemu braku kadry, chcesz skrócić coraz dłuższe i bardziej kosztowne rekrutacje, chciałbyś zmniejszyć liczbę błędów popełnianych podczas wykonywania pracy? Jeśli na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK na pewno zainteresują Cię

– robot komputerowy

– robot do działu księgowości i biura rachunkowego

– robot do działu sprzedaż

– roboty humanoidalne

– robot do działu rejestracji

– chatbot