Automatyzacja pracy w firmach stała się faktem. Coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wprowadzenie sztucznej inteligencji do poszczególnych działów, celem usprawnienia i usystematyzowania pracy. Ale nie tylko w biurach pojawiają się najnowsze technologie. Można się z nimi zetknąć na eventach, w dyskotece, w hotelu. Przeczytaj jakie nowe korzyści przynosi zastosowanie najnowocześniejszych rozwiązań.

Roboty do wynajęcia – rodzaje

Do najbardziej popularnych i znanych robotów, bez wątpienia należą roboty biurowe. Każdy z nas spotyka się z nimi niemal każdego dnia. Wystarczy zadzwonić na infolinię lub wysłać zapytanie do firmy telekomunikacyjnej czy kurierskiej. Pierwszym naszym rozmówcą będzie robot. Poza obsługą klientów, mają one również wiele innych zadań do wykonania. W zależności od specyfiki firmy może to być, wystawianie faktur, generowanie raportów oraz listów przewozowych, umawianie wizyt lekarski i wiele i wiele innych. Innym rodzajem tego typu maszyn są roboty usługowe. Dzięki odpowiedniej budowie oraz oprogramowaniu roboty świadczą usługi w różnych dziedzinach życia – przyszywają guziki, naprawiają zegary, naprawiają podzespoły w warsztatach samochodowych itp. Atutem tego typu rozwiązań jest przede wszystkim precyzja wykonania. Stąd zainteresowanie tymi maszynami sukcesywnie rośnie. Roboty na eventy to kolejna pozycja w naszej ofercie. Doskonałe propozycja na imprezy masowe. Roboty posłużą tu jako przewodnicy, wskażą drogę, odpowiedzą na proste pytania, przekażą program imprezy. Wartością dodaną do tego rozwiązania jest atrakcja jaką są roboty same w sobie. Kolejnym przeznaczeniem dla robotów humanoidalnych jest zastosowanie ich w roli barmanów. Robot barman, to przede wszystkim perfekcja w przygotowywaniu drinków. Są to maszyny specjalnie przygotowane do typu zadań – ich ramiona są skonstruowane w taki sposób, aby maszyny bez problemu mogły przygotowywać napoje i drinki. Ponadto takie roboty w barze, dyskotece, hotelu to prawdziwa atrakcja, w zbudzająca niemałe zainteresowanie.

Dlaczego warto wynająć robota do firmy

Różne branże, to różne potrzeby. W różnych firmach roboty mają różne zadania, ale wszystkie je łączy określony i bardzo podobny cel. Posiadanie takiego rozwiązania, to możliwość uporządkowania działań służbowych, usystematyzowanie pracy, oszczędność czasu, brak pomyłek. To na co warto zwrócić uwagę, to fakt, iż maszyna może pracować 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Dlatego jeśli nawet nasi klienci nie mogą pozwolić sobie na zakup robota do swojej firmy, a potrzebują go do pilnych zadań, proponujemy im wynajem robotów. Dzięki temu mogą w szybkim tempie uporządkować prace biurowe lub zaskoczyć swoich gości podczas bankietu. Zadzwoń do nas i zapytaj jak wynająć robota.

Wynajem robotów cena i okres

Jeżeli potrzebujecie Państwo maszyny na określony czas, zachęcamy do kontaktu z nami. Aby przygotować ofertę skierowaną wprost do Państwa potrzeb, musimy poznać kilka szczegółów. Na cenę wynajmu bowiem składa się kilka czynników, w tym rodzaj potrzebnego robota, jak i długość najmu. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą w celu poznania konkretnej wyceny.